OĞUR PEN PVC & ALÜMİNYUM PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ

Gelinkaya Beldemiz Mardin Valisini Ağırladı

9 Ocak 2014, Perşembe, 4:25 | Gelinkaya, Gelinkaya Belediyesi, Mardin | 9.626 görüntüleme | 0 yorum

 

Mardin Valisi Ahmet Cengiz, Gelinkaya beldesini ziyaret etti. 19 yıl sonra beldeyi ilk ziyaret eden vali olan Cengiz, beldeye ikinci defa gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşların sevgi gösterisiyle karşılandı.

Mardin’e atandığı günden bu yana yaptığı çalışmalarla vatandaşların büyük takdirini toplayan Vali Ahmet Cengiz, geçtiğimiz yıl ekim ayında Gelinkaya beldesine ilk ziyaretini gerçekleştirmiş ve 19 yıl aradan sonra belde halkı vali görmenin mutluluğunu yaşamıştı. Vali Cengiz bu kez taziye münasebetiyle ikinci ziyaretini gerçekleştirdi. Geçen hafta beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden eski Sağlık Grup Başkanı Dr. Ziver Dirican’ın taziyesine katılmak üzere Gelinkaya beldesine gelen Vali Cengiz, Kaymakam Oğuzhan Bingöl ve Gelinkaya Belde Belediye Başkanı Mehmet Aksöz tarafından karşılandı.
Belediye binasında yaptığı kısa ziyaretin ardından, hayatını kaybeden Dr. Ziver Dirican’ın taziyesine katıldı. Vali Cengiz’e İl Jandarma Komutanı Vural Erol, İl Emniyet Müdürü Derviş Kara eşlik etti.
Gerçekleştirdiği ziyaret hakkında açıklamada bulunan Vali Ahmet Cengiz, “Birinci ziyaretimden çok mutlu olduğum için hemen aradan fazla zaman geçmeden ikinci defa bu taziye vesilesiyle kendilerini ziyaret ettim, bu sıcak ilgi, alaka için hepsine yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Gelinkaya Belediye Başkanı Mehmet Aksöz “Taziye nedeniyle tekrar bizi şereflendirdi, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Bizleri çok mutlu ettiler.” ifadelerini kullandı.

Vali Cengiz ve beraberindeki heyet gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından beldeden ayrıldı.

 

 

vali_cengizden_gelinkaya_beldesine_ziyaret_h3244

 

vali-cengiz-den-gelinkaya-beldesine-ziyaret-5515572_o

 

 

 


Galerideki Resimler

  • BdYG63hCUAExEJJ
  • vali_cengizden_gelinkaya_beldesine_ziyaret_h3244
  • vali-cengiz-den-gelinkaya-beldesine-ziyaret-5515572_o
  • BdX6GFkCAAAiPqZ.jpg large

YORUM YAZ


Henüz yorum yapılmamış.